KONST / Litografier / Grafiskt blad 13777334
nr 1377 7334
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 47/100. Gicléetryck. Motivet: 27x38 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:20:26
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)